Ekskluzywny samochód na ślub

To czym pojedziemy do ślubu oraz na wesele, jest tak samo ważne jak decyzja odnośnie takich elementów jak właściwie dobrane: dekoracja sali weselnej, strój ślubny, oprawa muzyczna ślubna i weselna oraz catering weselny. To, na jaki środek transportu się zdecydujemy zależy przede wszystkim od naszej pomysłowości ale także od tego, jak daleką drogę mamy do przebycia.

Jeszcze do niedawna, zgodnie z obowiązującą tradycją, Para Młoda przybywała na ślub osobno. Goście weselni docierali zaś na miejsce, własnymi środkami transportu. Obecnie panująca moda nie jest już tak radykalna. Pary Młode docierają na miejsce zaślubin razem a środek transportu na ślub, jest jednocześnie środkiem transportowym na miejsce, gdzie odbędzie się wesele. Para Młoda jest także zobowiązana nierzadko do zapewnienia transportu gościom weselnym. Jest to duże ułatwienie, szczególnie dla osób przyjezdnych, starszych czy też dla tych, którzy przyjeżdżają z małymi dziećmi.

Pomysłowość co do tego, czym przyjechać do ślubu jest wręcz nieograniczona. Młodzi uznają wręcz, że jako środek transportu na ślub a potem także na wesele, można użyć wszystkiego co jeździ. Takie pojazdy jak motocykle, autobusy czy zabytkowe marki samochodów a także bryczki to tylko niektóre, z najbardziej pomysłowych środków transportu ślubno-weselnego. Jeśli zaś chodzi o pojazdy dla gości, najczęściej są to elegancko udekorowane limuzyny ale nie zawsze. Często Młodzi wynajmują także autobusy czy tramwaje, których zadaniem jest bezpieczny ale przy tym wygodny i komfortowy transport na miejsce odbywającej się imprezy.