Menu na przyjęcie weselne

Organizacja ślubu i wesela wymaga od nas przemyślanych decyzji.  Dotyczą one nie tylko tego jak będą wyglądały nasze ślubne stroje. Organizacja ślubu i wesela to także oryginalne zaproszenia na ślub, menu weselne, muzyka na wesele, środki transportu dla nas i dla naszych gości a przede wszystkim zbudowanie właściwej atmosfery.

Aby o niczym nie zapomnieć, warto stworzyć listę najważniejszych czynności. Kierując się nią ułatwimy sobie znacznie wszelkie zadania. Potem wystarczy je jedynie kolejno odhaczać.

Jednym z pierwszych elementów listy czynności przygotowawczych do ślubu i wesela jest decyzja o tym, jakie menu weselne uświetni naszą imprezę.

Elementy jakie powinny znaleźć się obowiązkowo w menu weselnym to: przystawki , dania na ciepło i na zimno, napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz słodki deser.

Komponując menu weselne, należy uwzględnić też indywidualne upodobania naszych gości. Starajmy się, by były to dania jak najbardziej uniwersalne. Na stole powinny więc znaleźć się zarówno dania mięsne jak i typowo wegetariańskie. Poza tym, warto też zatroszczyć się o to, by serwowane dania nie były zbyt tłuste i ciężkie. Jeśli wśród naszych gości znajdują się małe dzieci czy też osoby niepijące, trzeba zadbać także i o ich komfort w czasie trwania imprezy weselnej.

Miłym dodatkiem, może stać się również umieszczony na stole niewielki ozdobny jadłospis. Dzięki niemu goście, będą lepiej poinformowani o tym, co i w jakiej kolejności znajdzie się na stole.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 342

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-xn--udanylub-qvb-com-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:345 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/load.php(677): do_a in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 345